System KX-NCS8100

Oprogramowanie IP Softphone dla systemu Microsoft Windows

 

Oprogramowanie IP Softphone dla systemu Microsoft Windows

 

 • Komputerowe oprogramowanie IP Softphone.
 • 24 klawisze programowalne.
 • Nagrywanie jednym naciśnięciem klawisza.
 • Wskaźnik wiadomości/połączenia.
 • Wybieranie numerów skopiowanych i wklejonych z dowolnej aplikacji.
 • Telefonia IP za pośrednictwem zabezpieczonego połączenia szerokopasmowego.


NCS8100 zapewnia rozwiązanie telefonii biznesowej IP w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki oprogramowaniu IP Softphone KX-NCS8100 firmy Panasonic zdalni pracownicy, sprzedawcy i personel techniczny lub dowolny zaawansowany użytkownik mogą używać komputera jako zaawansowanego telefonu IP zapewniającego pełny dostęp do biznesowej komunikacji telefonicznej IP.

Firmy mogą z łatwością łączyć się ze wszystkimi zdalnymi pracownikami — niezależnie od tego, czy znajdują się w oddziałach, zdalnych siedzibach lub w podróży, uzyskując dostęp do sieci firmowej z innej części świata. Wszyscy pracownicy mogą się łączyć centralnie za pośrednictwem jednej magistrali PBX firmy Panasonic w sieci IP — umożliwia to prostą i niedrogą komunikację VoIP.

Dzięki oprogramowaniu IP Softphone można się z łatwością komunikować ze współpracownikami lub klientami i korzystać z zalet doskonałej mobilności. Firmy wymagają większej elastyczności, która pozwoli sprostać zmiennym wymaganiom dynamicznych środowisk pracy — oprogramowanie IP Softphone firmy Panasonic stanowi oczywisty wybór.

System konferencyjny KX-NT700

Wielostronny biurkowy system konferencyjny IP z dźwiękiem w jakości HD doskonały do użytku w salach konferencyjnych i salach narad.

 

WIelostronny biurkowy system konferencyjny IP z dźwiękiem w jakości HD doskonały do użytku w salach konferencyjnych i salach narad.

 

 • Wielostronny system konferencyjny IP.
 • Łączy się ze standardowymi systemami biurowymi, umożliwiając bezproblemową integrację.
 • Zapewnia możliwość integracji z internetowymi systemami konferencyjnymi.
 • Możliwość zapisywania nagrań rozmów na karcie pamięci SD.
 • Wiele wbudowanych mikrofonów. Możliwość dodania mikrofonów zewnętrznych do użytku w dużych pomieszczeniach.
 • Połączenie USB umożliwiające sterowanie przy użyciu komputera.


Urządzenie KX-NT700 to system konferencyjny IP zaprojektowany w celu uproszczenia i rozszerzenia możliwości komunikacji biznesowej. System NT700 jest przeznaczony do użytku w domu lub małym biurze, sali konferencyjnej lub sali narad, zapewniając możliwość naturalnej komunikacji dwustronnej przy użyciu wielu wbudowanych mikrofonów z możliwością rozszerzenia w przypadku większych przestrzeni biurowych.

System KX-NT700 obsługuje połączenie ze standardowymi sieciami telefonicznymi (PSTN), dlatego dodanie zdalnego telefonu komórkowego do połączenia konferencyjnego jest bardzo łatwe. Podczas trwania połączenia konferencyjnego do spotkania można dodać inne media takie jak obrazy, prezentacje, a nawet wideo.

Połączenia konferencyjne są produktywne i efektywne, gdy uczestnicy wyraźnie słyszą nawzajem swoje głosy w wysokiej jakości — nawet, gdy jednocześnie mówią dwie osoby. System KX-NT700 zapewnia doskonałą jakość dźwięku i imponujący zasięg mikrofonu. Panasonic KX-NT700 to prawie jak być na miejscu.