KX-MB2515

Szybkie drukowanie i kompaktowa budowa

Panasonic KX-MB2515

  • Szybkie drukowanie z szybkością 30 str./min
  • Szybkie drukowanie i kopiowanie dwustronne z szybkością 28 str./min
  • Kaseta o pojemności 500 arkuszy
  • Kompaktowa sześcienna budowa
  • Wbudowany port USB


Urządzenie wielofunkcyjne KX-MB2515 drukujące z szybkością 30 str./min zostało zaprojektowane z myślą o wysokiej wydajności dla biznesu. Wielofunkcyjne urządzenie KX-MB2515 o wysokiej wydajności ma niezwykle kompaktową sześcienną budowę, dzięki której można je umieścić nawet na małym biurku. Jest również wyposażone w wielofunkcyjną tacę mieszczącą do 50 arkuszy o różnych rozmiarach i dużą kasetę mieszczącą 500 arkuszy oraz umożliwia szybkie drukowanie jedno- i dwustronne.

Szybkie drukowanie dwustronne
Drukowanie na jednej stronie jest nieefektywne i nieekonomiczne. Z tego powodu urządzenie KX-MB2515 umożliwia drukowanie dwustronne. Konwencjonalne drukarki wielofunkcyjne drukujące w formacie A4 odwracają każdą stronę po kolei, co skutkuje niską wydajnością. Urządzenie KX-MB2515 standardowo umożliwia szybkie drukowanie dwustronne z niemal tą samą szybkością*, co drukowanie jednostronne.
*Wydajność drukowania dwustronnego każdej drukarki z serii KX-MB2500 wynosi 93%.

Automatyczny podajnik dokumentów zgodny z formatami A5/A6
Urządzenie KX-MB2515 wyposażone jest w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy do obsługi mniejszych formatów A5 i A6 oraz standardowego A4. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w gabinetach lekarskich oraz aptekach, gdzie mniejsze formaty są stosowane często. Urządzenie może również drukować w mniejszych formatach, takich jak A5 oraz A6.

Kaseta o pojemności 500 arkuszy
Kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne przeznaczone dla małych lub domowych biur (Small Office/Home Office, SOHO) wyposażone są w kasety o pojemności 250 arkuszy, natomiast komercyjnie dostępny papier do drukowania dostarczany jest w opakowaniach zawierających 500 arkuszy. Mimo kompaktowej budowy i niewielkiej wysokości urządzenie KX-MB2515 wyposażone jest w kasety o dużej pojemności mieszczące 500 arkuszy. Po załadowaniu 500 arkuszy za jednym razem nie trzeba zostawiać otwartych ryz leżących w biurze.

Tryb Eco
Dedykowany przycisk ECO znajduje się na panelu kontrolnym. Po włączeniu tryb Eco umożliwia wybranie dwóch opcji oszczędzania energii. Po pierwsze — odstęp czasu przed przejściem drukarki w tryb oszczędzania energii został ustawiony na jedną minutę. Oprócz tego zostaną automatycznie włączone tryby 2-w-1 oraz drukowania dwustronnego, co pozwoli efektywnie oszczędzać papier i energię.

Pełne dane techniczne